BELÉPÉS
Termékek
Akkumulátor mérők
Alkatrészmérők
Audio-Video-CD/DVD
Automatikus tesztelő rendszerek
Dekádok
Elektronikus terhelések
Életvédelmi műszerek
Feszültség teszter
Frekvenciamérők
Generátorok
Hőmérsékletmérők
Kalibrátorok
Lakatfogók
Mérésadatgyűjtők
Multiméterek
Oktatási eszközök
Optikai mérőeszközök
Optikai szerelések
Oszcilloszkópok
Regisztrálók
Spektrum analizátor
Solar system
Szigetelés vizsgálók
Színmérés, színanalizálás
Tápegységek
Telekommunikációs mérőeszközök
Teljesítménymérők, analizátorok
TV mérőműszerek
PON TELJESÍTMÉNYMÉRŐ, TÍPUS: PPM-30

A PPM-30 PON teljesítménymérő alkalmazható szervizelési célra minden PON jelre (1310/1490/1550nm) a hálózat minden részén. A tulajdonságai közé tartozik a pass-through kialakítás, burst üzemmód, valamint a Megfelelt/figyelmeztetés/nem felel meg minősítési funkció, amelyek nagymértékben segítik a PON jelek átviteli minőségének vizsgálatát.
 

Részletek
PON TELJESÍTMÉNYMÉRŐ, TÍPUS PPM-50/51

 

A PPM-5X PON teljesítménymérő alkalmazható szervizelési célra minden PON jelre (1310/1490/1550nm) a hálózat minden részén. A tulajdonságai közé tartozik a pass-through kialakítás, burst üzemmód, valamint a Megfelelt/figyelmeztetés/nem felel meg minősítési funkció, amelyek nagymértékben segítik a PON jelek átviteli minőségének vizsgálatát.

Részletek
PON POWER METER, TYPE: FHP-3P01

 

 

Cost efficient palm size designed for field and lab testing

  • Support P/F measurement and normal measurement
  • Easy-to-use interface with large color TFT display for easy visibility and LED indicators.
  • Simply connect-and-display the results of all three wavelengths (1310/1490/1550nm) of PON signals with two optical ports
  • Detect and measure the upstream burst at 1310nm
  • Support APON, BPON, EPON and GPON networks
  • Pass, Fail and Warning indicators for easy view of signal condition
  • User definable threshold value (up to 10 sets)
  • Auto power shut off
  • Low battery warning
  • USB interface
  • Real-time clock.

Unit runs either by Ni-MH battery for more than 20 hours continuously work or AC/DC adapter.

 

Részletek